Sosyal Medya Fenomeninin Kedisi Öldü, Veterineri Bastı

Sosyal medya ünlüsü Nurseli Aksoy, dördüncü kattan düşen kedisi için bir veteriner kliniğine başvurdu. Ancak, kedisi ameliyat edildikten sonra hayatını kaybetti. Bu trajik olayın ardından Aksoy ve kardeşi, veterineri ziyaret edip çalışanlara saldırdılar. Bu tatsız anlar güvenlik kameralarına yansıdı.

Kanal D’nin haberine göre Nurseli Aksoy, kedisi için Beylikdüzü’nde bulunan bir veteriner kliniğine götürdü. Ancak, kedisi yanlış tedavi sonucunda hayatını kaybettiğini iddia etti.

Haberin yayılması üzerine, Aksoy’un sinir krizi geçirdiği anlar kameraya yansıdı. Kedisinin ölümü üzerine Aksoy ve kardeşi, veteriner kliniğine giderek çalışanlara saldırdılar.

Polisin müdahalesiyle olay sakinleşti ve Nurseli Aksoy daha sonra karakola giderek veteriner hakkında şikayetçi oldu.

Videoda, “Yanlış tedavi uyguladınız, kedimi öldürdünüz. Müfettiş gelecek ve hayvan hakları derneği bu konuyu herkese duyuracak. Bu klinik kapanana kadar videoları her yere yayacağım. O veterinerin cezalandırılması için avukatlarımı devreye sokacağım. Bu veterinerin kapanması için elimden geleni yapacağım” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Nurseli Aksoy, TikTok’ta geniş bir kitleye seslenirken aynı zamanda YouTube platformunda da içerikler paylaşıyor. Zamanını genellikle arkadaşlarıyla geçiren Aksoy, takipçileri tarafından “Kraliçe” olarak anılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x