PlayStation, Black Friday 2023 İndirimleri İçin Beklenen Tarihi Duyurdu

Sony tarafından PlayStation oyuncularının merakla beklediği Black Friday 2023 indirimleri için tarih açıklandı. PlayStation Store için 17-27 Kasım tarihleri arasındaki yılın bu en büyük indirim döneminde EA Sports FC 24, NBA 2K24, Assassin’s Creed Mirage ve daha birçok PS4 ve PS5 oyunu indirimli fiyatlarla satın alınabilecek.

Black Friday sürecinde PlayStation Store, direct.playstation.com ve katılımcı perakendecilerde oyunlar, donanım ve daha fazlasıyla ilgili çeşitli fırsatlar sunuluyor. Öte yandan, geçtiğimiz yıl oyunlar PlayStation Store’dan indirimli satın alınabilse de PlayStation Plus abonelikleri için bir indirim yapılmamıştı. Bu yıl abonelik fiyatları ciddi anlamda artmışken bakalım bu tarafta ülkemizde yüzde 30’a varan indirimi görebilecek miyiz?

Bu arada PlayStation’ın Türkiye’deki satışlarının artık bir distribütör aracılığıyla gerçekleştirilecek olmasından dolayı donanım tarafında sürecin ülkemizde nasıl olacağı da merak konusu. Bu arada PlayStation’ın resmi Türkiye distribütörünün Bilkom olduğuna dair söylentiler olduğunu da not olarak düşelim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x